MÖBLER / Bord / Bord 5784447
nr 578 4447
Bord
1800-tal, bemålat, längd: 98, djup: 83, höjd: 75
Kondition: slitage, skador
Utrop:
100 kr
Såld:
200 kr
måndag 20 april 2009
kl 17:34:47
19/4 20:53:52
20/4 16:49:54
200 kr